Poděkování a letní přání
Vážené paní ředitelky, vážení páni ředitelé,
děkujeme Vám za spolupráci, podporu a veškerou energii, kterou jste věnovali svým školám i rozvoji základního uměleckého vzdělávání ve školním roce 2025/2026.
Přejeme Vám krásné léto, mnoho příjemných chvil, zasloužený odpočinek a načerpání nových sil do nadcházejícího školního roku.
S poděkováním a přáním všeho dobrého
Rada AZUŠ ČR