Poděkování a letní přání

Vážené paní ředitelky, vážení páni ředitelé,

děkujeme Vám za spolupráci, podporu a veškerou energii, kterou jste věnovali svým školám i rozvoji základního uměleckého vzdělávání ve školním roce 2025/2026.

Přejeme Vám krásné léto, mnoho příjemných chvil, zasloužený odpočinek a načerpání nových sil do nadcházejícího školního roku.

S poděkováním a přáním všeho dobrého

Rada AZUŠ ČR